menuordersearch
radin-jewelry.ir

تضمین بازگشت وجه ,

(1)
(2)
تضمین بازگشت وجه

تضمین بازگشت وجه: 
در ابتدا به اطلاع مشتریان گران قدر می رسانیم تمامی محصولات خریداری شده از سایت رادین در صورتی که مشکلی داشته باشند تا 3 روز قابل پس فرستادن و تعویض با محصول دیگر و یا استرداد هزینه (در صورت وجود ایراد فنی که از ابتدا در ساعت وجود داشته و تا 24 ساعت بعد از تحویل اطلاع رسانی شده باشد) را دارند.

رفع مسئولیت و شرایط گارانتی:

سایت رادین بر روی مشخصات تمام محصولات اورجینال یا های کپی بودن را ذکر نموده و از این لحاظ حق اعتراض پس از خرید وجود ندارد. رادین تمام محصولات خود را با گارانتی رسمی این شرکت ارائه می نماید به غیر از مواردی که در اطلاعات آنها ذکر شده بدون گارانتی و یا قبل از فروش به مشتری اطلاع رسانی می شود.

موارد استفاده از گارنتی ساعت مچی های که با باطری کار می کنند یک سال گارانتی موتور دارند. موتور ساعت مچی های اتوماتیک به مدت 6 ماه گارنتی دارند. بند ساعت مچی به دلیل جنس آن و نحوه استفاده قابل گارانتی نمی باشد. در صورت هرگونه آسیب و یا نقص فنی که در ظاهر ساعت ایجاد شود بنا به نظر کارشناسان رادین باید تائید گردد و اگر سهل انگاری در نگهداری باعث ایجاد آسیب شود شرایط گارانتی محصول محیا نمی باشد و جهت انجام امور هزینه آن از مشتری اخذ خواهد شد. در نظر داشته باشید رنگ ساعت ها تماماً ثابت نیستند به این معنا که کاملا به نحوه نگهداری شما بستگی دارد و این مورد قابل پیگیری در گارانتی نمی باشد مگر این که هنگام تحویل موردی باشد که ساعت تعویض و بعد از تحویل دیگر قابل پیگیری نمی باشد. (پس لطفا هنگام تحویل کالا دقت لازم را به عمل اورید)
ساعت های طرح اصلی (High Copy) بنا به دلایلی که ذکر آن یک «مطلب اختصاصی» نیاز دارد از قالب های ضد آب بهره نمی برند و مقاومت آنها در برابر آب به واسطه داشتن واشرها و دیگر مواد ایجاد شده است و می بایست نهایت دقت در نگهداری از شرایط مطلوب را داشته باشید تا ضد آب بودن ساعت حفظ شود, توجه داشته باشید به صورت کلی در ساعت های کپی مقاومت در برابر آب شامل گارانتی نمی شود.


کارت گارانتی یا فاکتور فروش ساعت مچی باید مادامی که میخواهید از گارانتی بهره مند باشید نزد شما بماند زیرا در صورت وجود نداشتن این موارد گارانتی قابل پیگیری نخواهد بود. آدرس دفتر گارانتی این شرکت در برگه تماس با ما ثبت شده و جهت امور گارانتی می بایست ساعت را برای این دفتر ارسال نمایید

تایید
با ما در تماس باشید
دفتر مرکزی
مشهد_جنب پارک کوهسنگی_مجتمع مهر کوهسنگی_ط اول واحد 85 فروشگاه ساعت رادین

تلفن های تماس
09355321632
radinjewelry@gmail.com
telegraminstagram