menuordersearch
radin-jewelry.ir

شرایط و قوانین ,

(0)
(1)
شرایط و قوانین
شرایط و قوانین سایت رادین

کاربران و مشتریان عزیز، لطفا موارد ذکر شده در ذیل را برای استفاده درست و صحیح  از خدمات و برنامه های کاربردی رادینمطالعه فرمایید. بدیهی است که ورود به حساب کاربری در وب سایت کاسیو ایران جهت بهره مندی از امکانات خرید، طرح های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط رادین به منزله آگاهی کامل و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین چگونگی استفاده از این سرویس ها و خدمات می باشد.

قوانین عمومی


رادینخود را موظف به رعایت تمامی اصول و رویه های منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قوانین حمایت از مصرف کنندگان می داند و در مقابل از شما کاربران انتظار رعایت تمامی قوانین مرتبط با کاربر را دارد. در صورتی که تغییراتی در این قوانین، رویه ها و یا سرویس های ارائه شده توسط رادین به وجود آید، این تغییرات در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.

ارتباطات الکترونیکی

هر گونه استفاده از خدماترادین و یا ثبت و خرید سفارش اینترنتی یا برقراری ارتباط توسط ایمیل، یک ارتباط الکترونیک محسوب شده و در صورت دریافت درخواست از جانب شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها، شما موافقت می کنید که کاسیو ایران به صورت الکترونیک ( از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

حریم خصوصی 

رادین به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
رادین متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت رادین، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات
رادین، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط واچ آنلاین جزئی از اموال واچ آنلاین محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار رادین است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای رادین محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط رادین  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار رادین است.
در صورت استفاده از هر یک از خدمات
رادین، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند. تمامی مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می پذیرد به عهده کاربران است.
وب سایت
رادین هیچگونه سایت اینترنتی غیر از www.radin-jewelry.ir  ندارد و با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه الکترونیک و نامه از طرف آدرس های رسمی و تأیید شده در سایت با شما تماس نمی گیریم.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
رادینبه مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.


رادین مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای واچ آنلاین محفوظ است.​
شما کاربران گرامی می بایست در هنگام ثبت سفارش کالای مورد نظر خود فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایید. بدیهی است که در صورت ارائه اطلاعات ناصحیح سفارش شما قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود


مسئولیت حمل و نقل کالا


رادین همیشه نهایت تلاش خود را می کند تا تمامی سفارشات را در نهایت صحت و بدون آسیب به دست شما مشتریان رادین در سراسر ایران برساند. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات توسط شرکت های حمل و نقل کالا ، بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل بوده و رادین تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری به خسارت را جبران می کند.
همچنین آسیب های ناشی از حمل ناصحیح می بایست در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش
رادین اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش کاسیو ایران ارسال شود.ارتباطات کاربران

سایت رادین ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل رادین نیستند و سایت رادین هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. سایت رادین این لینک‏‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏‌هایى که در آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌های رادین  لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از رادین اداره می‌کنند، بنابراین سایت رادین نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت رادین باشد، خود برعهده خواهید داشت.


محتوا و مطالب سایت

رادین نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است رادین تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط رادین ، دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه مربوط به کالا مورد نظر می باشد.
وب ‏‌سایت
رادین هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت رادین تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
سایت
رادین ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.
کلیه محتویات سایت
رادین شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت رادین تعلق دارد.

اصول قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در رادین مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در رادین قیمت‏‌های خرده فروشی (مصرف کننده ) است که غالباً توسط تولید‏کننده و یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند.

با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات،
رادین نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد،رادین موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی قبل از ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود. قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است . همچنین مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.
نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش

رادین در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفا در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی کاسیو ایران اطلاع دهید.


قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه،رادین هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

رادین خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.


تایید
با ما در تماس باشید
دفتر مرکزی
مشهد_جنب پارک کوهسنگی_مجتمع مهر کوهسنگی_ط اول واحد 85 فروشگاه ساعت رادین

تلفن های تماس
09355321632
radinjewelry@gmail.com
telegraminstagram